Administratiekantoor voor belastingaangiftes in Noord-Holland

449 administratiekantoren in Noord-Holland noemen belastingaangiftes in hun eigen gegevens, verspreid over 60 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Belastingaangifte invullen op een laptop

Plaatsen in Noord-Holland

Administratiekantoren voor belastingaangiftes per plaats

Amsterdam 78

Kees de BoekhouderNieuwe Teertuinen 25A0880899100
FF Administraties B.V.Joan Muyskenweg 30, 3 160852129047
SFAA Administratiekantoor in AmsterdamKoningsplein 10202610723
Administration LandzaatAalsmeerweg 790204897663
VB AdministratieTijnmuiden 320203345015
Wetaxus B.V.Nieuwe Achtergracht 17, 30203086330
Yelk Finance | Administratie & AdviesHerengracht 5820853332562
Fidem Finance | Boutique Accounting & Belastingadvieskantoor in Amsterdam. RB BelastingadviseursHendrik Jacobszstraat 130202443170
Administratiekantoor A.KilVan Oldenbarneveldtplein 10206827910
Moeiteloos OverzichtDusartstraat 58-2hg0614448736
Mijn Taxi AdministratieRhoneweg 20202392230
Pebble Tax & AccountancyVan Baerlestraat 144 H0850654838
Practical | Boekhouding, Salarisadministratie & BelastingadviesSarphatistraat 3700880114000
Administratiekantoor StienstraVeluwelaan 220206163550
Administratiekantoor Amsterdam Hard AdviesKabelweg 570685766185
ABA Administraties & AdviesVan Suchtelen van de Haarestraat 2670202611476
TaxiadministratieWitbolstraat 460203702298
Kop of Munt Amsterdam, Accountants & BelastingadviseursSingel 2500205287330
JK Administratie & DienstverleningKollenbergweg 780617003075
DAMANH.J.E. Wenckebachweg 49A0657065851
Boekhoud- en administratiekantoor TrofipWesthavenweg 109-E0851302523
Uslu Finance & AdministratiekantoorHumberweg 80638360357
Cijferbaas Boekhouder en belastingadviseurH.J.E. Wenckebachweg 6, V50202614726
SDK Administratie & AdviesContactweg 1310648076311
Administratiekantoor Groot Amsterdam B.V.Burgemeester Vening Meineszlaan 620203080788
Administratiekantoor Ingrid Noord B.V.President Steynstraat 19-hs0206715494
Molenaar Financial ServicesKoninginneweg 540629337064
Account on mePieter van der Doesstraat 750206182487
Administratieburo De KlerJacob Van Lennepkade 334-B0206181734
Ardent Adviseurs en AccountantsRadarweg 5130205818130
Bakker Financieel AdviseursSpuistraat 2260206208473
Perfect Administratie en AdviesAdriaan van Oordthof 250203626244
Administratiekantoor RammersAlhambralaan 460206863977
Where AdministratiesAsterweg 19, C80206301222
Administratiekantoor DieperingBarbara Strozzilaan 2010206738069
De Administratie | AmsterdamDuivendrecht NL, Entrada 1000208015850
Finovion administratiekantoor Amsterdam ZuideramstelBarbara Strozzilaan 2010202237194
Het CijferBedrijfMauritskade 55C0206929534
Optimal Finances | Boekhoudkantoor & Belastingadviseur AmsterdamKerkstraat 373 sous0204278330
Administratiekantoor NRSJan van Galenstraat 138-H0614848356
Administratiekantoor Van der Voet B.V.Johan van Hasseltweg 20204203705
IFAA Accountants & BelastingadviseursSingel 1480207719909
Lourens Administratie AmsterdamGoereestraat 120641572299
Freen & Co. B.V.Cruquiusweg 110, F0206720276
SMART Tax & Accounting B.V.Hogehilweg 170207910911
MKB BoekhoudersTijnmuiden 590852031153
Administratiekantoor PetietPlotterstraat 10206181000
FAIR AdministrationOudezijds Achterburgwal 82A0202269003
Mill Finance BVPaasheuvelweg 10205648600
Administratiekantoor KabdanSporadenlaan 530206176184
Balke AdministratiesZuiderakerweg 22-B0621429302
Knappe Koppen administratiesAalsmeerweg 133
T & H Groep Tewarie & Partners Accountants & Belastingadviseurs B.V.Oranje Nassaulaan 550206711484
Boekhouding AmsterdamSarphatistraat 42-B0622451489
Van Hall Zes BoekhoudersVan Hallstraat 60204125661
Administratiekantoor de VaartMeer en Vaart 286 locatie 1.070618475659
Kader Administratie & BelastingconsulentenKarel Doormanstraat 103 A0615146938
Twins Solutions AdministratiekantoorLemelerbergweg 280624210775
CijferMeester AmsterdamThomas R. Malthusstraat 1-30634013373
Administratiekantoor Smart Lady'sOostzanerdijk 147A0207539705
AgerasDanzigerkade 2070208084395
CONTAS Accounting & Tax ServicesJoop Geesinkweg 125C0642985731
SmartzzpWitbolstraat 460203702298
Belastingconsulent AmsterdamSpaarndammerplantsoen 530633034278
FN Consultancy Administraties & AdviesWitbolstraat 460203702298
KENDR - accountants | belastingadviseurs | administratiekantoor - AmsterdamKingsfordweg 1510207763735
Hartman AdministratieAalsmeerweg 1330646141784
Administratiekantoor AmsterdamRadarweg 5410202441064
MG AdministratieC.K. Eloutstraat 80202051003
Financieel WijsLimmerick 260612805555
FF AdministratiesKeizersgracht 5550852129047
FinWoo Bookkeeping & TaxEllermanstraat 160202330902
BoekhouderKeizersgracht
Finovion administratiekantoor Amsterdam WestpoortLimmerick 26
beste boekhoudersWamberg 350297820000
Administratie- en Advieskantoor RanuHofwijckstraat 380206714933
Administratie PlusPlotterstraat 10206364551
Abacus Administratie & BelastingenSloterweg0206690115

Amstelveen 45

Best AdministratieBouwerij 4D0853334996
TaxSaversAmsterdamseweg 71a0202170120
UDEB Administratiekantoor B.V.Binderij 3, P0206403437
Boekhoudkantoor MadeliefDen Bloeyenden Wijngaerdt 1050653922152
Schagen & Helder Bedrijfsadviseurs B.V.Amsterdamseweg 5110204722023
BDO Amstelveen, Accountants & AdviseursKrijgsman 90205432100
Meijburg & Co BelastingadviseursLaan van Langerhuize 90889091000
OdaFiscalProfessor J.H. Bavincklaan 70850607804
Amolé B.V.Binderij 7 K0207371868
Kottmann & CoAmsterdamseweg 5080203455855
Pi AdministratiekantoorAsserring 184-1860204473080
Dalenberg Belastingadvies en Administraties BVStartbaan 60208102080
Flynth adviseurs en accountants AmstelveenHandelsweg 530882367777
SHS Boekhouding en BelastingadviesLaan van Kronenburg 140624102417
Acade AccountantsAsserring 188, 3B0206707046
HDV accountantsStartbaan 60207670288
Hofman Business ConsultancyNieuwe Karselaan 660207370833
Lubbinge AdviesLaan van Kronenburg 140207585753
ProceDRembrandtweg 665A0204534548
SYNC accountants & adviseursStroombaan 60205231000
Slof & Wildenburg Adviseurs B.V.Dorpsstraat 980206433044
SportaccountantBinderij0206406665
Stolwijk Registeraccountants en BelastingadviseursBinderij 1B0206406665
Fideal Accounting B.V.Gebouw Bavinckhouse, Professor J.H. Bavincklaan 20850805653
GT.Bunck Accountants BelastingadviseursBovenkerkerweg 81B0205470800
Delissen Warners Belastingadviseurs B.V.Stroombaan 6-80206142070
Kok AdministratiesLaan Nieuwer-Amstel 4C0204965193
Valk Administraties en AdviesValreep 70653224564
Administratiekantoor HESANProf. J.H. Bavincklaan 40299648635
Municipal Taxes AmstellandLaan Nieuwer-Amstel 10205404886
Taxsample Holding B.V.Runmoolen 1630207787750
vZC belastingadviseursTholenseweg 60204703559
EU-TAX AmsterdamProfessor E.M. Meijerslaan 10202405577
BorrieKeizer Karelplein 20206790911
De Boekhouder AmstelveenKuiperij
Stel & de Gijsel Fiscalisten | Juristen | AdviseursRembrandtweg 665A0206414801
Hooglander Administratie VOFVan Heuven Goedhartlaan 13D0202442924
TMC Administratie & ConsultancyBinderij 7D0206400339
TBO Administraties & BelastingadviseursBovenkerkerweg 370207920159
Tax Connection B.V.Noorddammerlaan 730208226888
Amsterdamsche Accountants & Belastingadviseurs B.V.Startbaan 60202621881
Marge Belastingadviseurs B.V.Bovenkerkerweg 390205038220
FazetSchweitzerlaan 600206408104
Gemeentehuis Amstelveen afdeling belastingenLaan Nieuwer-Amstel 1
QR Administratiekantoor & BelastingadviesChristiaan Huygenshof 17

Haarlem 45

DutchtaxadviceWagenweg 660233037444
GrowSupport HaarlemKennemerplein 20850602222
FinViseJohan Hissinkstraat 110235768842
Administration Office Kamp B.V.Robertus Nurksweg 70235311748
Vance FinancePalletweg 180681703580
Administratiekantoor GerritsWateringweg 1250237511011
Accountantskantoor H.D. Claus B.V.Wagenweg 2500235410660
Fischer SolutionsNieuwe Spaarnwouderstraat 3Z0617772010
QFCMollerusweg 1000235533300
Eckhard AdministratiesFreddie Oversteegenstraat 3130235830765
Kantoor KoppenPieter Goedkoopweg 38 B0235512200
Oosterling Administratie & AdvieskantoorBingerweg 18 L0235389012
Van Rooden Fiscale en Administratieve DienstverleningStolbergstraat 80235319067
Alpha Administratie AdviesbureauBerkenrodestraat 70235319057
BONG accountantsEnergieplein 70232014201
De Hooge Waerder Accountants Belastingadviseurs Juristen HaarlemLeidsevaart 180235173366
Ray FinanceJan Frederik Helmersstraat 140232052453
TriumvirTingietersweg 1330233030578
Van Lieshout & Co AdministratiekantoorZijlweg 148 C0235319276
Van Ooijen - Belastingadviseur HaarlemLeidsevaart 5780235440383
Aims Administratie Belasting Advies B.V.Verspronckweg 2430235513630
Cramer Accountants en BelastingadviseursZijlweg 780235316255
Finovion administratiekantoor HaarlemHendrik Figeeweg 1 C-H0235400327
Spaarne Accountants & TaxLeidsevaart 180235173366
AVI administratieve dienstverleningPalletweg 620235514321
Belastingadviseur Jacob van den BeldtNijverheidsweg 500232014210
FiscaalGelukMiddenweg 30235262394
LB FinanceTappersweg 12-T0237114090
Next Gen Services I AdministratieWaarderweg 19 I0232340369
Oranje Boekhouders & AdviseursMollerusweg 84, unit C-270232302153
Nedaccount B.V.Zaanenstraat 18-II0235254370
Van krugten AdministratiesMarnixplein 120235326777
BWI administratiesKamperstraat0235310158
Belksma Boekhoudingen & BelastingaangiftenVoorhelmstraat 250628074897
Hans Sanders AdviseurJulianastraat 300649612609
Saar & MiesZaanenstraat 18D0644642614
Somer AdministratieHulswitweg 1230232001155
Your Accountants & Adviseurs B.V.A. Hofmanweg 5a, unit A330235420642
dtai belastingen & administratiesFloraplein 50235749194
zzp-boekhouderIjslandpark 370613936399
Boekhouder HaarlemTappersweg
Den Daas BelastingzakenPrinsessenhof Amalia, Zijlweg 148A0235312698
Vlietstra BelastingAdviesRomeinenstraat 190642112158
Sterk AdministratieIzaäk Enschedéweg 42 E
EAD Administraties en BelastingenHoutmarkt 29A0235295265

Hilversum 44

Tax HeroZeverijnstraat 60850609533
MyfinanceSteijnlaan 160352340833
Administratiekantoor DOT B.V.Oosterengweg 400853037633
LPKM Register Fiscaal AdviseursVaartweg 720355820713
Administratiekantoor Dijck & de Ridder BoekhouderKoninginneweg 90356248017
JS-BoekhoudingMercuriusstraat 470683176059
Meester & Kuiper Accountants's-Gravelandseweg 450356212212
Administratiekantoor Van BuurenUtrechtseweg 50356230203
Shamrock Advies & Administraties B.V.Zuiderloswal 550355827610
TaxAccountancy B.V.Soestdijkerstraatweg 860352017200
Van Buren AdministratiesFranciscusweg 10-50614261861
Boekhouder EcommerceMarathon 20851300243
DaaTax.nl: Belastingadvies, Belastingaangifte, Estate planningPeerlkamplaan 1A0648017601
Kamphuis & Berghuizen Accountants/BelastingadviseursUtrechtseweg 510356239819
O' Cliance B.V.Larenseweg 118-20356470251
RAAD Hilversum de administratieve dienstverlenersMarterlaan 340356400925
Wereld Administratie B.V.Hoge Naarderweg 50357676214
Administratiekantoor B&S Boekhouder HilversumWernerlaan 360629054563
Administratiekantoor van der ZwetFranciscusweg 28, unit 30355337005
BAS Betrokken Administratie ServiceSteijnlaan 160611998698
Hilversom AdministratiekantoorHeidestraat 170357732314
Robbe Belastingadvies B.V.Schuttersweg 80630482876
SomfinAugustinushof 1260648581748
Vermeulen Administraties & AdviesZeverijnstraat 60356282979
WKA Administratie & BelastingenNaarderweg 160353030018
Yoda HilversumMarathon 20650017425
Koeleman Accountants & belastingadviseursVreelandseweg 7
A & A AdministratiesKapittelweg 20627095509
WaelkensKoninginneweg 32-II0352001002
Accounting CountsKoninginneweg 110357676706
Verhagen AdministratiesVinkenstraat 70356836651
Administratiekantoor VoortwistLarenseweg 26C0618529217
Leurs AdviseursJan van der Heijdenstraat 450356834663
Van Elk BelastingadviesVan Hoornstraat 430621490823
De BoekhoudkingMozartlaan 250855055579
De Boekhouder HilversumLage Naarderweg
Administratiekantoor KleinWisseloordlaan 510651018529
Briankom Administratie & BelastingadviesCatharina van Renneslaan 120355280365
Dofan AdministratiesVingboonsstraat 19 A0653993016
M.G.M.J. Janssen BeheerNeuweg 3970639569662
Dick Blom Administraties en Belastingzaken B.V.Koninginneweg 110356211452
Admin.- & Belastingadv.bur. J.N. de LangeDa Costalaan 240356210410
Administratie- en Belastingadviesbureau JonkerFranciscusweg 10-100356243929
HLB Amsterdam Adviseurs Fiscalisten AccountantsEmmastraat 49

Purmerend 40

Lourens Administratie - Nationaal Fiscaal Advies BureauNaardermeer 410626252168
IFIAC Accounting SolutionsHelsinkihaven 30299412712
Bontjes® | Administratiekantoor | BelastingadviseursSlenkstraat 640299479613
Bonoo BelastingadviseurEinsteinstraat 69 710299421881
PNR administratiesAntwerpenhaven 1010299667862
Hilco Administratiekantoor / Boekhouder Purmerend I B.V.Poelstraat 20299425811
Eijgen OrdelmanMeerland 20299468426
Bakker Financiel AdviseursKerkstraat 330299411390
Boekhouder PurmerendKwadijkerkoogweg 160299705176
Linschoten Administraties & AdviesVeilinghof 20299413001
Waterland Accountants & Adviseurs B.V.Gorslaan 180299434561
VANDERLAANGROEPWormerplein 1110299421402
Avanti AdviseringPoelstraat 40299420870
NumbersCountPlanetenpark 220622737747
agnesdeboer.nlBinnenbuurt 240651982338
Administratiekantoor GeerlingMasaistraat 530651309456
Administratiekantoor SpringLeenderbos 250628764471
Babbé Belastingadvies & AdministratiekantoorDe Oeverlanden 2090299422306
CotacsBurgemeester D. Kooimanweg 310623979205
Fixed FinanceStationsweg 120620315159
Hilgers AccountantsPoelstraat 20299430735
RS FinanceWielingenstraat 1330887734600
Administratiekantoor CircuitGangeslaan 820299413951
De Wolf AdministratiesImpuls 870206820014
IAS AdministratieWielingenstraat 1230299412700
Van den Hoonaard Accountants en Belastingadvies B.V.Westerstraat 360299473040
CalculusFresiastraat 170299417543
Efficiency in FinanceSalsastraat 80299648505
LENOS C.S. VAT & CUSTOMS LAWYERSKoemarkt 51A0654967748
Totaal AccountSteppestraat 20641331691
JAN Accountants en AdviseursAmpèrestraat 550882202200
Boom AdviesgroepAmpèrestraat 35 - 370299413901
Boekhouder PurmerendBurgemeester D. Kooimanweg
Scheffel Administratie- & BelastingconsulentenWaterlandlaan 940299426375
Koelman Administratie en BelastingenWaterlandlaan 920299437311
Adm. en Belasting adv. RouendaalAnne Franklaan 140651777098
RVB Accountancy & Advies B.V.Rotterdamhaven 1540299748175
Administratieburo B. MolenaarMeeuwstraat 1260299428457
Optifinance Fiscale en Financiele dienstverleningMoerasvaren 430621548292
Janes voor Raad en DaadBetsy Perkstraat 280299776707

Alkmaar 36

FIT Administraties B.V.Robijnstraat 360723037474
adminnitLaat 880611726707
De Hooge Waerder Accountants, Belastingadviseurs en JuristenKennemerstraatweg 303A0725180000
Ooms Accountants- en BelastingadviesbureauAmpèrestraat 90725113938
Your Accountants & Adviseurs B.V.Havinghastraat 320235420642
Administratiekantoor Meester & Van der BovenMarterkoog 7B0226233100
BDO Alkmaar, Accountants & AdviseursComeniusstraat 4a0725183000
Biersteker AdviesJames Wattstraat 220725209695
Struik belasting & administratieOudorp, Pieter Zeemanstraat 70727100092
TIMING Administraties & ConsultantsRobijnstraat 70655881949
CijferMeester AlkmaarRobijnstraat 70619093454
Input Out AdministratiekantoorRogier van der Weydestraat 10728444033
Jagersma BelastingadviseursKennemerstraatweg 110722600260
Quaesitor Accountancy & Advies B.V.James Wattstraat 18 A0725180060
Valkering Groep AlkmaarKennemerstraatweg 150725125555
Yvo Accountancy & BelastingadviesWageweg 320725120800
All ColorsVan Everdingenstraat 90610666657
GX AdministratiesEinsteinstraat 14-C0722010222
Jongejan & Partners Alkmaar BVStationsweg 310725118516
BG accountantsKamerlingh Onnesstraat 14F0725669116
Financieel Centrum Alkmaar, administratiekantoor voor ZZPVlietwaard 20
Koning InterpresScheldestraat 450725895805
PwCWognumsebuurt 30887920020
Administratiekantoor Ingrid MandersHelderseweg 31e0725611553
Administratiekantoor van RaaiProfessor van der Waalsstraat 20725675980
EFK Belastingadviseurs BVSalomonstraat 520725350525
ID Administratieve DienstverleningHannie Schaftstraat 470725315039
Wokke Administratie Kantoor Regio Alkmaarvan de Veldelaan 9840610615581
B & R AdministratiesHerculesstraat 7A0725403115
Boekhouder in AlkmaarMarterkoog
Deloitte AlkmaarRobonsbosweg 50882882888
HVA AdministratiekantoorHerenweg 1970725110869
ESDI Administratie & AdviesGroot Nieuwland 220620406226
Marit Floor Administraties en BelastingadviesAnna van Saksenstraat 30728444068
A.Th. Butter AdministratiekantoorSlotenmakerstraat 190725619422
Belasting Adviesbureau Gelderman B.V.Huiswaard, Zijperstraat 580725074994

Blokker 1

Lakeman BV JKolenbergstraat 67 A0229245536

Enkhuizen 1

Ovanko AdministratiesMeester Fluitmanstraat 210629468336

Huizen 1

AAK en van der Klogt V.O.F.Het Plaveen, Havenstraat 680356942024

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Belastingaangifte laten doen in andere provincies